4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Piekarnia (Włocławek)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Piekarnia (Włocławek)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-07-2011, 10:03   #12
aLimak
Dirty SounD : )
  
 
aLimak's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Apr 2011
Miasto: Aleksandrów Kujawski / Włocławek
Wiek: 34
Postów: 466
Tematów: 34
Podziękowań: 371
THX'ów: 786
Imię: Kamila
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 105 (+)
aLimak 105aLimak 105
Odwiedź profil aLimak na Facebook Odwiedź profil aLimak na Youtube
Odp: Piekarnia (Włocławek)

Cytat:
Napisał LJ Endriu Zobacz post
powiem krótko:

nie jestem nikogo zwolennikiem (to po pierwsze) po drugie "nie gryzie się ręki ktora Cię karmi"

Interpretacje pozostawiam dowolną.

Pozdrawiam

P.s. Przyjmowanie krytyki jest "cnotą" i warto czasami jej wysluchać bo może "ktoś coś" mądrego napisał. Czasami ludzie piszą TYLKO i wyłącznie z zazdrości ale to juz inna sprawa

To jest moje obiektywne zdanie, jesli kogoś uraziłem (fakt ze Rafix nie wypowiedział się tylko jego...) to sorki ale ja tak uważam i mam do tego prawo.

Jeszcze raz Pozdrawiam
Po pierwsze brawo za poprawienie "grysie"
"coś mądrego" - owszem, jest i tak, ale kto jak kto bo raczej to nie Ty. A jeśli się mylę to oświeć mnie gdzie to coś mądrego jest.
Jak to Rafix się nie wypowiedział? Cofnij sobie stronę wstecz i masz jak byk wypowiedź Rafała, a to, że jestem jego dziewczyną nie ma tu nic do rzeczy ponieważ znam go i wiem, że gdyby miał grać "dla siebie" nie byłaby to na pewno komercja.
Jeżeli tak Ci nie pasowała muzyka, którą gra to mogłeś podejść do niego na imprezie i powiedzieć mu w twarz to - na pewno rozmawiał by z Tobą z uśmiechem na twarzy gdyż krytyki się nie boi. Na forum anonimowo - tak to każdy jest śmiały do wszystkiego
Także pozdrawiam i to serdecznie
__________________
aLimak jest offline   Reply With Quote