4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Piekarnia (Włocławek)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Piekarnia (Włocławek)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-07-2011, 22:06   #9
Rafix dee_jay
..:: Bywalec ::..
  
 
Rafix dee_jay's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jan 2011
Miasto: Włocławek
Wiek: 36
Postów: 56
Tematów: 4
Podziękowań: 140
THX'ów: 128
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Rafix dee_jay 1
Odp: Piekarnia (Włocławek)

No to kolega mnie troszkę zaskoczył
Zastanawia mnie kiedy to miałeś okazję usłyszeć tego słynnego Rafixa?
Klub Piekarnia to lokal w którym przede wszystkim gra się dla ludzi, jeśli słyszałeś komercję to właśnie tak powinno być Tutaj wcale się nie mylisz, ale wielkie zdziwienie na mojej twarzy wywołało to, że gram to co mi pasuje Hmmm Szkoda, że nie byłeś na mojej urodzinowej imprezie gdzie to ja właśnie dobierałem Line up tak żeby mi pasowało Koledzy którzy zagrali prezentowali takie style jak Tech House, Dubstep, Klubb, Electro, itd itd...


Jeśli chodzi o Piekarnie to jeszcze raz napiszę, że to specyficzny lokal gdzie gra się tylko i wyłącznie dla ludzi proszę Pana.
Natomiast jeśli chodzi o muzykę która mi pasuje i miał bym ją grać właśnie w tym lokalu, to wybacz ale bawił byś się chyba sam.
Włocławek nie jest miastem gdzie klubowicze lubią się bawić w bardziej ambitnych klimatach.
Posłuchaj moich setów z różnych klubów i zapraszam na moją stronę i zobacz jakie klimaty przeważają. Jeśli Ci się nie chce to napiszę Ci, że jest to Tech House, House, Electro, Fidget, Dutch House i Techno.

Wyznaję zasadę, że gram dla ludzi a nie dla siebie. Więc nie wciskaj mi kitu po jednej imprezie, że gram komercje.


A tak w ogóle, to Twoim zdaniem co to jest komercja?



Pozdrawiam!



"słynny" dj rafix
Rafix dee_jay jest offline   Reply With Quote