4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Katastrofalne wyniki matur. Nie zdał co czwarty
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-06-2011, 16:49   #10
conrad_owl
..:: Klubowicz ::..
  
 
conrad_owl's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2007
Miasto: SCO
Wiek: 36
Postów: 6 059
Tematów: 680
Podziękowań: 7 596
THX'ów: 15 143
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 200 (+)
conrad_owl 200conrad_owl 200conrad_owl 200
Odp: Katastrofalne wyniki matur. Nie zdał co czwarty

Matura to obecnie egzamin na studia - obecnie zaś studiuje każdy idiota. Więc matura sama z siebie musi być trudniejsza ergo zdaje ją mniej osób.
W 2007 gdy ja zdawałem nie było obowiązkowej matmy... i co z tego?? Wziąłem rozszerzoną i zdałem moim zdaniem nieźle. A polski?? Jeszcze lepiej... tyle, że wodę lać umiem...
A większość umysłów ścisłych słabo radzi sobie w humanie, więc moim zdaniem albo jest sprawiedliwie - polski i matma, albo niech dadzą do wyboru - polski lub matma... bo to, że mieszkamy w Polsce... co z tego?? Może chce ktoś studiować zagranicą i na uj mu polski?? A poza tym nasi matematycy to jedni z lepszych w świecie, a o polskim nikt nie słyszał, więc?? Tak jak jest jest dobrze i im mniej zdaje tym lepiej dla uczelni... trzeba podnieść poziom w podstawówkach i gimnazjach, zmienić kadry bo na wsiach siedzą dziady nic nie wiedzące, a młodzi nauczyciela zasuwają zagranicą na budowach. Zmiana CKE to najgłupsza decyzja - oczywiście pod publiczkę debilnego społeczeństwa.
__________________
conrad_owl jest offline