4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-06-2011, 19:27   #10
robeax
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
robeax's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2010
Miasto: Kraków
Wiek: 32
Postów: 290
Tematów: 171
Podziękowań: 64
THX'ów: 1 539
Imię: Robuś
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 2 (+)
robeax 2
Odwiedź profil robeax na MySpace Odwiedź profil robeax na Facebook Odwiedź profil robeax na Twitter Odwiedź profil robeax na Youtube Odwiedź profil robeax na Last.fm Odwiedź profil robeax na Soundcloud.com Odwiedź profil robeax na Mixcloud
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

Wschód słońca, jest to wędrówka w nowy świat, poznanie nowych, niestworzonych rzeczy. Piekna chwila która nie trwa wiecznie lecz przemija, mając czas swojej świetności i doskonałości. Pierwsze moje skojarzenie odnoszące się zarówno do muzyki jak i dorastania. Człowiek, dokładniej chodzi mi o mnie, zaczyna od najmłodszych lat wysłuchiwac prze różnych melodii, dźwieków. Poznaje coraz to nowsze piosenki, kawałki, narzucane często przez społeczeństwo, rodzine, nie zwraca jednak na to uwagii. Przychodz w jego życiu taka chwila, że sobie mówi, teraz słucham tego, takiego gatunku. Odrzuca nie świadomie mnóstwo innej, równie genialnej muzyki. Jednak nie kończy się to w ten sposób. Człowiek zaczyna dorastać, wybiera swoją droge. Ma tylko dwie opcje: iść w świat komercji, podążać za tłumem i zginąć w nim nie będąc nidy zauważonym lub przedzierać się przez mase, przez ogrom jednakowych osób, które sądzą, że są inne od reszy, wyznaczać własny szlak który dobrze wytyczony prowadzi do sukcesu. Jednak w moim przypadku to nie jest koniec, ponieważ można być słuchaczem, można być artystą lecz muzykę należy kochać w całej swej prostocie lub zawiłości. Czym jest miłość? Miłość do dźwieków nie jest na pewno miłością do jednego stylu, jest to miłość do wszystkich pięknych melodii, tonów. Każda muzyka wprowadza człowieka w nowy, nie powtarzalny nastrój. Powoduje u człowieka uczucie euforii, szczęścia i również zła, siły. W odniesieniu do eventu, który jest wydarzeniem muzycznym i do życia człowieka, wschód słońca jest drogą ku poznaniu wszystkiego, każdego gatunku, stylu ponieważ dzieki temu można stwierdzić, że jest się kompletnym i być pewnym, że moje słońce wzeszło naprawde wysoko i oświetla mnie z góry.
__________________
robeax jest offline  
robeax dostał 14 podziękowań za ten post.