4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podlaskie Fantazja (Jaświły)
Wątek: Podlaskie Fantazja (Jaświły)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-05-2011, 05:46   #39
sky_brd
..:: Wtajemniczony ::..
  
 
Dołączył/a: 31 Jul 2009
Miasto: Białystok
Wiek: 33
Postów: 16
Tematów: 1
Podziękowań: 55
THX'ów: 14
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
sky_brd 1
Odp: Re: Fantazja (Jaświły)

Cytat:
Napisał KazioM Zobacz post
<ieszkam ok 30 km. od Jaświł byłem tak kila razy i to co pokazuje Marc to zwykła "łupanka" daleko mu do jakiego kolwiek stylu europejskiego. Macie racje jest tam od h**a małolatow. Raz nawet sie z byla dziewczyna poklucilem o jaswily. szczerze? nie polecam. Jak byłem w 4 klasie technikum (21 lat) klub wypelnia 60% dzieci z gimnazjum. W******* można Latwo wyrwac. Nie polecam tego klubu nikomu Z tego wzgedu ze MARC wogole nie umie grac na jakim kolwiek poziomie. 2 sparawa jak faceci nie chcecie aby laska wasz oskarzyla o molestowanie. Dzieci Dzieci i jeszcze raz Dzieci Polecam Rute66 Augustow. kultura 100%.

Stary nie wyskakuj z porównywaniem takich dj jak Marc do dj europejskich (oczywiście nie mam nic do tego Marca, Dj jak Dj - robi to jak umie najlepiej) bo to moim zdaniem lekka przesada. No "rąbanka" ostra, ale nie aż tak (porównując np do Euforii - tam dopiero słowo "rąbanka" to dobre określenie)...
No i jeszcze raz negatywnie się wypowiem o tym klubie ("fantazyja"), ale każdy musi sam pojechać tam i ocenić - są gusta i guściki. Ale moim zdaniem wiele klubów białostockich oferuje o wiele wyższy standard zarówno muzyczny jak i że tak powiem socjalny (chodzi mi o to, że trzeba mieć te ustawowe 18 lat, żeby się pobawić, a i w ekwipunku dresika nie wejdziesz) - także chodzi mi o to, że telepanie się z białegostoku, albo i z dalszej odległości do Jaświł to moim skromnym zdaniem wydatek pieniędzy ... A jesli chodzi o panny, no to gimnazjum no i szmule (wiele jest i normalnych, ale ciężko tam takie znaleźć) - także chcesz sobie pobaraszkować w krzakach to śmiało przyjeżdżaj - na pewno coś tam wyrwiesz:D:D)
Niemniej jednak podkreślam jeszcze raz, że jak ktoś nie był a tylko "słyszał" to niech lepiej sam się przejedzie i oceni.
Pozdrawiam studentów i wszystkich polaków

Last edited by sky_brd; 30-05-2011 at 05:49.
sky_brd jest offline   Reply With Quote