4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podlaskie Fantazja (Jaświły)
Wątek: Podlaskie Fantazja (Jaświły)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-05-2011, 20:24   #38
KazioM
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Feb 2010
Miasto: The Leszczany City
Wiek: 33
Postów: 368
Tematów: 80
Podziękowań: 54
THX'ów: 3 129
Imię: Kazimierz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 11 (+)
KazioM 11
Odwiedź profil KazioM na Facebook
Odp: Re: Fantazja (Jaświły)

Cytat:
Napisał Elektryczka xD Zobacz post
Ehh.... Już tydzień temu miałam wejść i pochwalić klubik ale jakoś wylatywało mi to z główki. Muszę powiedzieć, że nie zwracam uwagi już na to kto tam jeździ itp ale to co Marc reprezentuje swoimi setami na prawdę powala. Nuty typu :
Roy Rosenfeld - balloons , Binary Finary w mix'ie Lee Mortimer'a i wiele innych, których w podlaskich klubach jeszcze nie było Po prostu szeroki wachlarz gatunkowy i wszystko idealnie połączone w jedną całość. Nie ma jakichś muzycznych barier i zamykania się w jednym gatunku , na prawdę to się ceni i oby tak dalej a jedyne co mnie martwi to fakt, że ten pan w sumie się w tym klubie marnuje i do końca nie został doceniony bo na podlasiu raczej dominują eskowe hity i komercyjne klimaty.
Tyle ode mnie , dziękuje - dobranoc xD

<ieszkam ok 30 km. od Jaświł byłem tak kila razy i to co pokazuje Marc to zwykła "łupanka" daleko mu do jakiego kolwiek stylu europejskiego. Macie racje jest tam od h**a małolatow. Raz nawet sie z byla dziewczyna poklucilem o jaswily. szczerze? nie polecam. Jak byłem w 4 klasie technikum (21 lat) klub wypelnia 60% dzieci z gimnazjum. W******* można Latwo wyrwac. Nie polecam tego klubu nikomu Z tego wzgedu ze MARC wogole nie umie grac na jakim kolwiek poziomie. 2 sparawa jak faceci nie chcecie aby laska wasz oskarzyla o molestowanie. Dzieci Dzieci i jeszcze raz Dzieci Polecam Rute66 Augustow. kultura 100%.
__________________
KazioM jest offline   Reply With Quote