4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wielkopolskie Zameczek (Emilianów)
Wątek: Wielkopolskie Zameczek (Emilianów)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-05-2011, 20:33   #1
MR Piorun
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
MR Piorun's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2010
Miasto: Turek
Wiek: 31
Postów: 1 022
Tematów: 179
Podziękowań: 2 736
THX'ów: 1 435
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 125 (+)
MR Piorun 125MR Piorun 125
Odwiedź profil MR Piorun na Facebook
Zameczek (Emilianów)


Zameczek
Emilianów

Opis klubu :
właściwie to nie wiem czy temat nadaje się do działu kluby i dyskoteki bo imprezy w tym miejscu odbywają się pod wiatą , jedynie w okresie letnim w każdą NIEDZIELĘ co tydzień to miejsce przyciąga po kilka tysięcy ludzi , gdyż na ogół w niedziele nie ma nigdzie imprez , nie ma ściśle określonego gatunku muzycznego , komercja , vixa szarpidruty i disco polo wszystko w jednym miejscu na rozładowanie resztek energii po sobocie Fajna miejscówa żeby się wyszaleć , na ogół wjazd kosztuje 8zł i płaci się przy wjeździe na ogromny parking

zaletą jest to że możemy tam wnieść a właściwie wwieźć tyle alkoholu ile tylko zechcemy gdyż przy wjeździe nikt aut nie trzepie a za wstęp płaci się właśnie przy wjeździe , tak samo wielu wjeżdża w bagażniku na teren dyskoteki ;]

Rezydent: Dj Andree
ale oczywiście grało tam wielu artystów i dj-ji np: Max Farenthide, @lex, , Doda , Vegas , Tomasz Niecik i wielu wielu innych których nie jestem w stanie wymienić %)

W tym roku dokładnie nie wiadomo kiedy rozpoczną się imprezy w emilianowie ale pewnie w ostatnią niedzielę czerwca , wraz z rozpoczęciem wakacji niedaleko mnie dlatego w kresie wakacji zdarza mi się tam bywać , polecam tym którzy mają w niedziele nadmiar pozytywnej energii i nie mają się gdzie bawić


Galeria klubu:


Informacje kontaktowe/lokalizacja :

62-840 Emilianów, Wielkopolskie
Strona www : http://majowka-emilianow.pl/
----------
Jak oceniasz poziom danego klubu/dyskoteki ? Zagłosuj w ankiecie i wyraź swoją opinię!

Last edited by Xien; 02-08-2013 at 21:56. Powód: Poprawiam nazwę tematu na wzór innych.
MR Piorun jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents