4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2011, 16:20   #134
kozaktm
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kozaktm's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Aug 2009
Miasto: Jasienica
Postów: 1 446
Tematów: 17
Podziękowań: 2 031
THX'ów: 1 540
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 9 (+)
kozaktm 9
Odp: --> Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Też wkurzam się faktem ze np ja za Komplete 7 dałem 2tyś do studia , a jakiś dzieciak w sumie zassa sobie ten pakiet na free i tak naprawdę zrobi z tym co chce.. To boli ale niestety nic z tym nie można zrobić a szkoda.... Zazwyczaj obrywają tylko krakerzy i udostępniający i na tym się niestety kończy a SZKODA.
Ciekawe jak zaczynales
Mnie tylko boli fakt ze to jest ogolnodostepne bo za duzo robi sie lanserow.
Ja wiem po sobie ze jesli sie chce to sie kupi.. ale narazie nie wszyscy maja warunki zeby kupowac Kontakt 7 za 2 tysie.
A od czegos trzeba zaczac... nie mowie zeby na poczatek brac Kontakt.. ale i tak wszelkie VST,Sample,DAW to jest wydatek.. a chyba nie bedziesz sie uczyl na darmowym Ejay ktory jest lipny... ;P

Placzesz ze dzieciaki to, dzieciaki tamto.. Nie zapominaj ze sam nim byles.. Ja rowniez tepie takie zachowania tymbardziej ze coraz wieksze lenistwo sie szerzy.. teraz nie ma tak zeby po wykrecac cos samemu tylko na leniwego pisza temat ze chca taki dzwiek..
Wyobraz sobie ze znam ludzi 13-18 lat Co tworza nie oszukujmy sie profesjonalne tracki.. no ale oczywiscie na illegal sofcie. A skad wezma pieniadze.. Rozumiem praca.. ale nie wszyscy znajda cos rzedu 3k ponad/ miesiecznie
A tak na marginesie znam duzo przypadkow co zaczeli na piratach a teraz maja studia.. Przyklady znajdziesz na forum

A pozwy nie sa malo prawdopodobne.. ZAWSZE Jest ryzyko.. ze komus sie zacznie nudzic.. i bedzie stosowal praktyki antypirackie..
Wyobraz sobie.. ze na multimedialnych rzeczach juz raz widzialem taka sytuacje.. Pozwy trafily wowczas do ok 20k/ osob i grozi im grzywna a jezeli wiesz o co chodzi.. to sobie pomysl.. jedna rzecz a tyle problemu.. A wyobraz sobie Vengeance.. zapewne kazdy "super producent" Sciaga to zeby bylo.. I im za to by sie zwracalo..
Stosuja inne praktyki tylko nie sa widoczne.. Kazda firma stosuje pewne praktyki.. tylko robia to w sposob ogolny....
kozaktm jest offline   Reply With Quote
kozaktm dostał 2 podziękowań za ten post.