4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-04-2011, 13:03   #134
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 650
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: MODERNA (Dębica)

ja ze zrozumieniem przeczytałem
Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
[...]Cieszy mnie też fakt,że nie było ani jednego klubowicza, który zapytał o "Seksualną" i jestem z tego dumny, bo uważam,ze takie kawałki nie powinni gościć na klubowych parkietach[...]
wywnioskowałem to właśnie z tej wypowiedzi.

Co do filmiku to akurat do pauz nic nie mam, tylko chodzi mi o to że ja odbieram go tak że jest on przyśpieszony. Trzaski wiadomo nikogo raczej nie interesują wiec podkład ok.

A samo określenie "muzyka klubowa" jest ogólnym pojęciem, wiem to z doświadczenia że ludzie sobie segregują muzykę na 2szufladki "techno" i "disco polo", a reszta dla nich nie istnieje, więc dla większości ludzi "muzyką klubową" jest muzyka, która leci w klubach/dyskotekach dla jednych jest to house, dla innych electro, a z kolei dla innych commercial itp itd.

ładnie to wszystko jest tutaj zobrazowane Muzyka
często ludzie mylą najczęściej disco, dance, eurodance, discopolo = wszystkie są różne od siebie i maja swoich zwolenników, więc niech muzyka nie dzieli, a łączy ludzi.

Czy to discopolo czy house niech będzie zawsze dobrze odbierane i postrzegane jak każde inne co widzimy jako dobre
__________________

Last edited by FazZi85; 27-04-2011 at 13:07.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote