4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix vol.3 (2011)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-04-2011, 09:08   #11
INTEL
Very Important Person
  
 
Dołączył/a: 03 Mar 2009
Miasto: Biskupice
Postów: 1 922
Tematów: 363
Podziękowań: 1 165
THX'ów: 1 457
Imię: Adrian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 145 (+)
INTEL 145INTEL 145

Nagrody Użytkownika

Odp: 4Clubbers Hit Mix vol.3 (2011)

Pobiorę i przesłucham w drodze do i ze szkoły.
Jeśli chodzi o okładkę to moim zdaniem przekombinowana i mało czytelna a ta pani masująca sobie cyce wogóle nie pasuje do reszty poza tym chwali się jakby jeszcze miała czym .
A czcionki to już wogóle okropne ;/.
POZDRO

EDIT
Ogólnie teraz cover trochę lepszy ale tracklista jest beznadziejna.... Nic nie można tam przeczytać tak się wszystko zlewa. Ogólnie pomysł na okładke fajny ale wykoanie gorsze

EDIT2
Zastanawia mnie to czy składanka była mixowana na żywo czy na abletonie np bo niektóre przejścia wyglądają dość ciekawie a niektóre są ewidentnie skopane. Składanka muzycznie zupełnie nie trafiła w mój gust. Jak zwykle zero hands upu no chyba że ktoś (np szanowny pan wokalista) uważa kawałek
Cassey Doreen - Girls Just Want To Have Fun (Money-G Remix)
za gatunek hands up to zwracam honor (rozwalił mnie ten tekst "świetny hands upowy utwór" ). Ten utwór ciężko uznać za commercial electro bo bardziej zalatuje dancem niż electro no ale hands up? no sorry. Ogólnie wokal bardzo słabo. Bardzo słaby angielski. Macie wielu lepszych wokalistów takich jak np Matt Remey czy Maxi Luca to czemu ich nie angażujecie tylko jakiś amatorów?
Ogólnie
2/10 na zachęte za świetny hands upowy kawałek Girls Just Want To Have Fun

POZDRO

Last edited by INTEL; 04-04-2011 at 19:36.
INTEL jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents