4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2011, 11:20   #108
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

Pamiętajcie ,że ja nie pisałem że takie klimaty nie gra sie w żadnym klubie, tylko to ,ze w żadnym dużym klubie systematycznie co tydzień nie gra się tak dużo klimatów tech, dutch , house. Nie chodzi mi tylko o imprezy tematyczne, a o zwykle imprezy. W Modernie impreza We Love Ibiza odbywa się raz na 2 miesiące, ale i tak co tydzień taka muzyka mocno przeważa podczas innych imprez. Po prostu w Modernie udało nam się stworzyć taki klimat,że tech, dutch i inne odmiany house, przeważają na każdej imprezie a nie tylko na tematycznej. Wielu uważało ,ze nie ma na to szans na Podkarpaciu a my jednak dopięliśmy tego, i to w taki sposób,ze frekwencja jest cały czas na bardzo dobrym poziomie mimo,ze klienci w okolicy mają spory wybór innych klubów grających inaczej. Podsumuwujac dalej jestem zdanie ,ze nia ma w Poslce żadnego dużego klubu, który co tydzień grał byle tyle klimatów tech , dutch i house. Ale jestem przekonany,ze to będzie szybko się zmieniać i co raz więcej klubów będzie tak grało.
__________________
ALEX RED jest offline   Reply With Quote