4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2011, 09:53   #106
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

No dokładnie , Prima jest tego świetnym przykładem ; d Wg mnie Energy-Tech vol. 6 i później Andrzejki Tech to były 2 konretne imprezy z wymieszanymi stylami muzycznymi, gdzie większość ludzi mogła zobaczyć dopiero 1 raz co to jest prawdziwe techno , minimal, progressive, speed garage. Zresztą na poprzednim ET też było nie wąsko - hardtechno i schranze od Tech Shadowa. I frekwencja była bardzo dobra, co widać np na tym fimiku ;] Na ostatniej ostatkowej imprezie też poleciało kilka kawałków trash electro i death electro i było git!:D Więc ja dalej jestem tego zdania, że Moderna nie jest jedynym takim klubem w Polsce :D Peace ; d

P.s: Zapomniałem dodać, że te imprezy były grane w piątek Gdyby zorganizowane były w sobote myślę, że frekwencja byłaby zdecydowanie większa , bo wiadomo, w piątek nie każdy może/nie każdy chce jechać na impreze . Sam widze po ludziach jak to jest- w sobote nie trzeba nikogo prosić na imprezę - las rąk, "150" chętnych osób a w piątki ? ten nie może, ta nie może, ten do szkoły jutro, tamtej się nie chce

Last edited by PlejMajStajl; 10-03-2011 at 10:08.
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote