4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2011, 00:21   #103
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

Cytat:
Napisał kombekpleja Zobacz post
1500-2500 osób ? Wow ! Frekwencja naprawdę bardzo duża ale na jednej sali czy na trzech w kupie ? Jak oglądałem relację na lokaliku i teraz lukam w galerii gdzie są zdjęcia z ostatków z tej samej sali to nie widzę tam nawet 1tys osób ;] Nie mówie, że tyle się nie bawi czy coś, bo tak jak wspominałem wcześniej kiedyś pojade i zobacze na żywe oczy jak wygląda ten klub itp itd ;D W każdym razie nie ma co rzucać takich liczb, bo nie uwierze w to, że na tej sali na ostatniej imprezie gdzie graliście klimaty z Ibizy (bo o tym jest mowa) było te 1500-2500 osób ;] Co do muzyki to wiadomo, że ciężko każdemu dogodzić bo jedni wolą to, inni tamto, zagra się mocniej to jedni pójdą na browar, zacznie się lżej to pozostali na wódeczke ; d
Chyba oczywiste ,że podałem ogólną ilość ludzi w klubie, ale akurat w Modernie na Club Aren abwi się co najmniej 70% klubowiczów, tak wiec dalej utrzymują że nie ma w Polsce żadnego tak dużego klubu, gdzie ludzie w takiej frekwencji kręcą przy takich klimatach. Oczywiście klub to nie tylko parkiety, bo Moderna jest bardzo rozbudowana, wiec jednorazowo nie bawi się parkiecie 2000 ludzi. Ciągle jednak uważam,ze to jedyny duży klub w Polsce gdzie gra się taka muze.
__________________
ALEX RED jest offline   Reply With Quote