4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Radio CB - M-TECH LEGEND II - opinie - może inne radio?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-02-2011, 10:20   #9
Memciu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: Radio CB - M-TECH LEGEND II - opinie - może inne radio?

Więc tak kupiłem jednak tego M-tech LEGEND II.
Dodatkowe dane :
Samochód Fiat Brava JTD
Antena DELTA 874 GEORGIA- podróbka Pressidenta - wiem wiem , by mieć dobry zasięg i czysty głos antena min 1m, i najlepiej montażowa.


Opinia:

Na pierwszy rzut oka nie jest źle, Trasa Olkusz-Kraków zasięg najlepszy jaki miałem to ok 10 km w lini prostej było by ok 7,8 Km .
Ale jedno mnie złości i nie wiem czy radio takie czułe-raczej tak - spryskiwacze, nawiew na max , el. szyby - zbiera mi zakłócenia z tych sprzętów, zauważyłem że jak auto wył. zbiera mniej zakłóceń, odpalę silnik trochę bardziej.
Radio podłączone pod zapalniczkę, a zapalniczka jest podłączona pod stacyjkę [troche dziwne nie ?] chcę podłączyć je bezpośrednio pod akumulator ale narazie za zimno na takie "zabawy", raz dla testu podłączyłem bezpośrednio pod akumulator, zakłucenia troszkę mniejsze były z tych urządzeń.

Kolejnie sprawdzałem inną antenę CB od znajomego, podróbkę Pressidenta MISSOURI zakłócenia trochę mniejsze z urządzeń wyżej podanych.
Tak samo w moim samochodzie zakłócenia z Unidena 520xl są dość duże, jak w moim radiu.

Więc wychodzi na to że bym musiał antenę większą kupić min. tą podróbkę missouri , do tego radio pod akumulator bezpośrednio .
Sądzę że wiele to nie da ale cóż. Lub poprostu radio wymienić.

Może macie jakieś sposoby na takie zakłucenia ? i czy ktoś do sprawdzał.
__________________
Memciu jest offline