4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-02-2011, 17:08   #29
Zolczi
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Zolczi's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Probo
Wiek: 38
Postów: 4 933
Tematów: 733
Podziękowań: 1 684
THX'ów: 5 872
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 1250 (+)
Zolczi 1250
Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Cytat:
Napisał Jacol Zobacz post
A ja ci mówie, weź poczytaj o NWO i wtedy sie odezwiesz. Żyjesz w matrixie człowieku. Telewizja cie ogłupia.
Możesz mówić, że jestem świrem itd. mam do w dupie. Skoro nawet nie wykazujesz chęci, żeby poczytać to co tu robisz? Idz śmiej sie, skacz, oglądaj mode na sukces. Do tego idz się zaszczep przeciwko grypie - przeciez nie bedziesz chory jak sie zaszczepisz! IDZ NA TV ONI NAUCZA CIE MYSLEC RACJONALNIE!
Szkoda mi naprawde niektórych ludzi...żyć ciągle w bajce, gdzie myśla, że wszystko się dobrze skończy.

Ze NASA ma technologie o których mi sie nie śniło to ja wiem od bardzo dawna. I nie ucz ojca dzieci robić.
dobrze. zakladamy ze jacol ma racje. to co pisze to prawda. I co?? myslicie ze zrobimy rewolucje na 4clubbers?? ruch clubbersowy wtargnie na strefe 51 i zniszczy smiercionosna bron?? albo zrobi rewolucje taka jak w egipcie i nie dopusci do zaglady swiata?? myslicie ze ci z gory wam na to pozwola?? my jestesmy pionkami, nie mamy wplywu na przyszlosc swiata. nasz los jest w rekach tych bogatych i wplywowych. my co najwyzej mozemy bronic krzyza
__________________

Last edited by Zolczi; 13-02-2011 at 17:09.
Zolczi jest offline   Reply With Quote
Zolczi dostał 6 podziękowań za ten post.