4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-02-2011, 13:02   #16
iwanracing
..:: Klubowicz ::..
  
 
iwanracing's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Wiek: 34
Postów: 1 666
Tematów: 182
Podziękowań: 1 122
THX'ów: 4 652
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 50 (+)
iwanracing 50

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil iwanracing na Facebook
Odp: Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Jak bedziesz w Top10 sprzedazy na Beatporcie to mozesz sie martwic o kontrole
załóżmy, że będziesz za rok w top 15, utworami, które robisz teraz (z nielegalnymi samplami), bo zanim wytwórnia Ci to wyda, to małe 3 miesiące... potem robisz kolejne cały czas korzystając z nielegalnych sampli... za rok jesteś sławny, kupujesz pierwsze sample, vst itp... za rok i 6 miesięcy puka policja z nakazem przeszukania Twojego komputera oraz z wezwaniem do sądu, żebyś stawił się z licencjami, które jak już wcześniej zaznaczyłem "mają datę wydania" ...

wniosek:
jesteś skazany, bo wykorzystałeś do swoich wydanych wcześniej utworów sample, na które nie miałeś licencji!

siedzisz

ludzie, zrozumcie w końcu, że nie jesteście mądrzejsi od prawa! skoro teraz wykorzystujesz nielegalnie sample do wydania swojego utworu, to możesz się liczyć z tym, że w przypadku kontroli (nawet za 20 lat) będziesz musiał za to odpowiedzieć karnie!

takie bzdurne myślenie - "kto mnie sprawdzi" to jest ... nie skomentuje - napisz mi, jakie masz gwarancje na to, że za 20 lat firma Vengeance nie będzie firmą, która raz na tydzień wyłapuje jednego takiego producenta? żadne!
a kasiore z tego będą mieli że hoho...
__________________

Last edited by iwanracing; 06-02-2011 at 13:05.
iwanracing jest offline   Reply With Quote
iwanracing dostał 20 podziękowań za ten post.