4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opolskie [ZAMKNIĘTY] Ferre (Kamień Śląski)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-01-2011, 18:11   #12
szabel_
..:: true Member ::..
  
 
szabel_'s Avatar
 
Dołączył/a: 23 Nov 2009
Miasto: Future
Postów: 632
Tematów: 53
Podziękowań: 7
THX'ów: 595
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
szabel_ 1
Odp: Ferre Exclusive (Kamień Śląski)

Cytat:
Napisał Batista Zobacz post
Ja byłem na otwarciu i szczerze mówiąc nie podobało mi się . Jeżeli chodzi o wystrój to wszystko ładnie zrobili ale jeśli czeka sie na drinka prawie pół godziny bo barmanki ruszają sie tam jak gwiazdy i zamiast nalewac dwie cole naraz to sobie kazdą pojedynczo. Wcześniej przestałem jeździć jeszcze do galaxy przez dj który grał bardzo stare kawałki jak np westbam agharta . Przyjeżdżam na otwarcie nie dość ze babka nie miała jak wydać to musiałem zapłacić 20 zł zamiast 15 to jeszcze wchodze na parkiet a tam słysze znowu westbama paranoja. Może jeszcze sie tam kiedys wybiorę
Wiesz co to jest otwarcie? Jest masa ludzi, a barmanki nie są robotami. Jeżeli jesteś takim geniuszem, chętnie Cie zatrudnię i będziesz z butelek 2,5 litrowych lał dwie cole naraz. Jeżeli miałbyś za grosz pojęcia, to barmanka musi chwycić szklankę i lekką ją pochylić aby nalewana cola się nie pieniła.

Westbam - Agharta, jest wiele remixów które odświeżają stary kawałek. A nawet oryginalna wersja kosi, po twoim poście odczuwam że klub ma być przeznaczony tylko dla Ciebie. Ma lecieć co tobie się podoba i wszystko ma funkcjonować jak ty sobie życzysz. Jeżeli tak to otwórz klub i sam się w nim baw
__________________
szabel_ jest offline   Reply With Quote