4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie Club Ambasador (Wójcin)
Wątek: Łódzkie Club Ambasador (Wójcin)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-12-2010, 11:56   #10
po_prostu_maka
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Dołączył/a: 18 Nov 2009
Miasto: Piotrków Tryb.
Wiek: 32
Postów: 39
Tematów: 1
Podziękowań: 68
THX'ów: 21
Imię: Agnieszka
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
po_prostu_maka 2
Odp: Club Ambasador (Wójcin)

Szabel lipa jak dla mnie pod ogólnym względem. W Iświeto nie czułam tam tego klimatu, non stop ktoś się bił -istna porażka ochrony. Muzycznie na jakieś 3+ w skali na 6, ocena do godziny 24:20
Wg mnie zbyt duże mieszanie styli, raz leci totalne electro a nawet vixa i kawałeczki Noissera, jednak za moment zwalniające disco-polo i np. Verba, może wypadałoby otworzyć sale dance ? Chwilami czułam się jak w podstawówce na potańcówce xD

Ludzi -dużo ,bo mało miejsca na kanapach i parkiecie

Lipą i to totalną okazują się TOALETY !!! i PARKING ! (słabo odśnieżony, za pewne nie tylko ja z ekipą musieliśmy wypychać auto z zasp, a i przed wejściem nie było lepiej-mega lodowisko ) .

Sam dj przeinaczył moje pozdrO Ale przejęzyczenia się zdarzają każdemu...
już nic na jego top nie dodaje, bo nie znam człowieka przecież.

pozdrO dla starej Wiary :D i dawnych Djiiiiii :D T'n'T, Kashpir, Daniel, M@tius ... to była magia Wójcina :D w oczekiwaniu na nową magię Ambasadora pozdrO all ;D

ps. opisane żale dotyczą imprezy z dn. 25.12.2010. I obym więcej nie musiała ich wypisywać ;P

edit.

kolejne imprezy :



DJ McKenzie Birthday Party
08.01.2011 to urodziny naszego rezydenta DJ MCKenziego. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek, między innymi : pokaz pirotechniczny, meeeega tort, szampan, konfetti oraz wiele innych niespodzianek od jubilata.

Zagrają :
dj Tweaker
dj Proxy
dj Daro
dj Rafi
dj Damkel
dj Martin Smoker

15.01.2011
Po raz kolejny w Clubie Ambasador gość specjalny - DJ Noiserr a właściwie Marcin Łabędzki znany na polskiej scenie muzycznej od kilku lat, Deejay i remixer, gość w wielu znanych clubach w całej Polsce.
__________________

Last edited by po_prostu_maka; 30-12-2010 at 16:55.
po_prostu_maka jest offline   Reply With Quote