4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wielkopolskie Epoka (kalinowa k. Turku)
Wątek: Wielkopolskie Epoka (kalinowa k. Turku)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-11-2010, 21:42   #1
MR Piorun
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
MR Piorun's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2010
Miasto: Turek
Wiek: 31
Postów: 1 022
Tematów: 179
Podziękowań: 2 736
THX'ów: 1 435
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 125 (+)
MR Piorun 125MR Piorun 125
Odwiedź profil MR Piorun na Facebook
Epoka (kalinowa k. Turku)

KLUB "EPOKA" POWSTAŁ W ROKU 2010, - PROFESJONALNA OBSŁUGA, WYŚMIENITA ZABAWA, NIESAMOWITA MUZYKA TO JEDNE Z CECH, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE KLUB EPOKA MA NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ.

- BEZPIECZEŃSTWO I PORZĄDEK, TO GŁÓWNE ZAŁOŻENIA OCHRONY LOKALU. ODPOWIEDNI DOBÓR OCHRONY (CERBER) CZUWAJĄCEJ NAD BEZPIECZEŃSTWEM SPRAWIA, IŻ DO KLUBU EPOKA JEŹDZIMY PO ROZRYWKĘ A NIE PO KINO AKCJI.

- MUZYKA TO KOLEJNA ZALETA KLUBU. RÓŻNORODNOŚĆ MUZYKI PREZENTOWANEJ PRZEZ DJ-ÓW POZWALA KAŻDEMU WYBRAĆ COŚ DLA SIEBIE.

- W MIARĘ UPŁYWU CZASU KLUB BĘDZIE PRZECHODZIŁ WIELE METAMORFOZ, Z CZEGO MAMY NADZIEJE BĘDZIECIE ZADOWOLENI. POSTARAMY SIĘ ORGANIZOWAĆ WIELE DOBRYCH IMPREZ TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA WAS.

- Na miejscu obficie zaopatrzone bufety oraz PIZZERIA "POD PAPUGAMI" z obszernym menu.

- Ciekawy wystrój wnętrza w drewnie i kamieniu.

- Nowoczesne oświetlenie laserami, skanerami, ruchome głowy, neony, technika RGB , światło "do nieba"

- Potężny system nagłośnieniowy (6000W w RMS)

OTWARCIE KLUBU:

- Piątek od 21:00

- Sobota od 21:00

REZYDENT KLUBU:

DJ Overs


^ ^ przekopiowane ze strony



Osobiście średnio na jeża mi się tam podoba troszkę nie mój klimat ale muszę przyznać że może 2 czy trzy imprezy się nie udały a tak to publiki jest zawsze naprawdę pod dostatkiem , ochrona no cóż ja z nimi nie miałem problemu na sali jak i przed salą jest monitoring jeżeli my jesteśmy spokojni oni też , przede wszystkim ochrona szybko reaguje . pizza z pizzerii 3/5 parking dość duży ale nieraz o 22 jest problem zaparkować w piątki disco polo w soboty muzyka klubowa electro itp. wstęp zazwyczaj w piątek 5zł sobota 10zł fajną sprawą w klubie jest to że organizowane są różnego rodzaju imprezy tematyczne np white style party , sax live show , piana party a dla koneserów muzyki disco polo w piątkowe nocki występy zespołów disco polo;] klub może i nie należy do największych ale za to muzycznie no różnie to bywa bo w zeszłym tygodniu słyszałem "premiere" my friend is a dj signa gdzie utworek od kilku miesięcy jest już grany... jako klub fajnie się prezentuje i przy takiej publice jak jest teraz na pewno będzie się rozwijać bo widać gołym okiem że właściciel dba o wszystko jedyne co mi nie odpowiada to rezydent i tyle w piątki daje rade przy disco polo i widać że to jego styl ale w sobotę no to z klubowymi nowościami jest z jakieś 2 miesiące do tyłu kto był ten wie ;] pozdrawiam

moja ocena klubu 3,5/5 ale myślę że kiedyś będzie lepiej jedyne co im potrzeba to nowy rezydent i większa przestrzeń

Jak oceniasz poziom danego klubu/dyskoteki ? Zagłosuj w ankiecie i wyraź swoją opinię!

Last edited by > Shadow <; 03-02-2011 at 18:41.
MR Piorun jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents