4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-10-2010, 01:21   #1
moderna
» Klub MODERNA «
Dębica (podkarpacie)
  
 
Dołączył/a: 29 Nov 2006
Miasto: Polska
Postów: 329
Tematów: 162
Podziękowań: 1
THX'ów: 1 118
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
moderna 1
MODERNA (Dębica)

Moderna
Dębica,
ul. Fabryczna 12


Opis klubu :
Moderna jest obecnie najbardziej „trendy” klubem na podkarpackim rynku rozrywkowym. W powszechnej opinii Moderna jest traktowana jako najbardziej ekskluzywny duży klub w regionie, który rozpoczął działalność 2 lipca 2005 roku i od tego momentu może pochwalić się wyjątkowymi imprezami na najwyższym poziomie z udziałem pierwszoligowych DJ’i i artystów sceny klubowej.
Każda sobotnia impreza jest przemyślana, każda ma swój niepowtarzalny klimat, każda jest zupełnie inna – lecz mają one wspólne motto – MUZYKA ŁĄCZY A NIE DZIELI. Bazujemy na muzyce z różnych gatunków. Na Club Arena królują klimaty house,electro i trance, a na Tropical Arena dance, house, latino, i przeboje XX wieku., a na Black Arena muzyka r’n'b, pop. soul i vocal-house. Także specjalne cykliczna piątkowe imprezy NEW & RETRO PARTY oraz CLUB kontra RETRO są już stałym punktem w kalendarzu Moderny, gdzie gra się nowe „klubowe” hity na zmianę z niezapomnianymi przebojami sprzed lat, począwszy od lat 90′tych.
Dysponujemy kilkoma salami oraz duża antresolą, na których ulokowaliśmy ponad 60 wygodnych loży, 4 bary z szybką obsługą oraz trzy parkiety taneczne (Club,Tropical i Black Arena), na których zabawicie się przy różnych klimatach muzycznych. Dla jeszcze bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalne VIP STREFY z indywidualną obsługą kelnerską, szwedzkim stołem i dodatkowymi atrakcjami. Nad bezpieczeństwem w klubie i na zewnątrz czuwa profesjonalna firma ochrony „OMEGA – NOW KOLT„. Samochód możecie bezpiecznie zostawić na strzeżonym i monitorowanym parkingu. O doskonały dobór muzyki dbają profesjonalni DJ’e – rezydenci Moderny:, którzy wg wielu są największą siłą klubu: ALEX RED (KOMODO), PETER DEVIL (HOSPITAL DJs), BENNY G (COLD HEEL), ARTI (COLD HEEL) , którzy są również producentami muzycznymi, Mistrz Polski DJ’ów 2010-DJ NAMTEH , a także młodzi i zdolni dj’e tacy jak: DJ MATHEW czy VALENTIME. Exlusive rezydentami są m.in: PUOTECK (najbardziej znany dj z radia ESKA, prowadzący między innymi takie programy jak: ESKA LIVE RMX czy GORĄCA 20) oraz pozostali DJ’e z formacji KOMODO czyli YASH & TOM SANDERS.W każdy weekend kilkadziesiąt osób dba o to, by każdy z Was mógł przeżywać z nami najlepsze i bezpieczne imprezy. W naszym klubie zawsze możecie się spodziewać zabawy na najwyższym poziomie! Często zapraszani znani DJ’e z kraju i za granicy tworzą niepowtarzalny klimat, tym bardziej że u nas grają tylko wyselekcjonowani DJ’e i producenci!
Od wielu miesięcy Modernę określa się mianem "Najbardziej "ibizowskiego" klubu w Polsce" co jest zasługą długiej pracy managera i rezydentów klubu.
Moderna także słynie z bardzo profesjonalnego podejście do wszelkich spraw związanych z organizacją imprez i funkcjonowaniem klubu.
Zapraszamy w każdy weekend, w piątki i soboty od godziny 20:30. Oficjalny start zawsze o 22:30.

Bilety/Asortyment:
Wstęp 10-15 zł, bilet VIP +5 zł, panie do 21:30 wstęp wolny

Wstęp od :
Piątek - 17+, Sobota - 18 +

Galeria klubu:Informacje kontaktowe/lokalizacja :

Club Moderna
Dębica, ul. Fabryczna 12
39-200 Dębica
Rezerwacje: 880-410-600
e-mail: admin@moderna.ndl.pl
strona www: www.modernaclub.pl

----------
Jak oceniasz poziom danego klubu/dyskoteki ? Zagłosuj w ankiecie i wyraź swoją opinię!

Last edited by moderna; 15-01-2011 at 18:00.
moderna jest offline   Reply With Quote
moderna dostał 17 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents