4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Pioneer CDJ 800 mk1/mk2
Wątek: Sprzęt Pioneer CDJ 800 mk1/mk2
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-07-2010, 11:39   #13
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: RECENZJA: Pioneer CDJ 800 mk1/mk2

Wiesz ja nie jestem człowiekiem tak IDEALNYM jak myślisz, więc nie wszystko od razu można napisać i zapisać jak się pisze coś na dany temat, zawsze coś ucieknie naszej uwadze, zresztą wiedz że co 2 głowy to nie jedna.

Na czasie zrobię (jak będę dysponował takowym, oraz odpowiednim sprzętem) może jakiś filmik to pokaże mniej więcej co można zrobić. Zresztą jak chcesz tez możesz pokazać to i owo ja nikomu nic nie bronię i nie zamierzam. Skoro recenzja to chyba każdy powinien mieć szansę wypowiedzieć się w tym temacie, zwłaszcza osoby które posiadają zabawki tej klasy A ja wywnioskowałem z twojej wypowiedzi że Tylko pomysłodawca zamieszania ma mieć najwięcej do powiedzenia.

A wiesz ze można jeszcze softa zaktualizować (przy czym jak sie mi wydaje jak by jakiś mózg był konkretny to przecież można sobie zaprogramować hot cue do pamięci, kwestia synchronizacji z cd tylko pozostaje )

A i jeszcze jeden mankament jest samo przyciskanie Jog'a klika on wam?
Czy może macie tak że tylko ok. 2 mm wam się wciska bez klikania?
Mój znajomy ma tak zrobione że 4-5mm wciska mu się jog z lekkim klikiem(ale to po servisie tak ma, bo chciał ) jak dla mnie to troszkę dłuższa droga (czasowo) jest wtedy do źródła
__________________

Last edited by FazZi85; 13-07-2010 at 11:42.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote