4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Volvo V70
Wątek: Volvo V70
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-03-2010, 11:34   #6
wujekkuna
..:: true Member ::..
  
 
wujekkuna's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Dec 2006
Miasto: Bieszczady
Wiek: 37
Postów: 1 153
Tematów: 84
Podziękowań: 1 275
THX'ów: 583
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 5 (+)
wujekkuna 5
Odp: [3.03.10] Volvo V70

Cytat:
Napisał Black Life Zobacz post
Nie chce ani A4 ani Passata
God bless You :D W koncu jakis mądry człowiek :D Nikt nie wspomina o tym, że w audi A4 zawieszenie sie wypierdziela jak z papieru a do tego trzeba wymieniac w całości bo pokombinowali jak indiański kon pod gore. Chyba chcieli zabłysnąćjak japonczycy :D Niby miało być nowoczesnie a wyszło ... A turbiny w TDI Audi padają jak kawki na mrozie. Jezdzilem juz kilkoma i to nawet S-line 130 KM. Niby auta po 2004 roku a w A3 padlo turbo, potem zawór od turbiny a w A4 S-line to non stop jakies małe defrkty wychodziły. Nawet jakaś rura pękłą i sama częśc kosztowała 500zl. Ogółem, cudu nie ma a kasy full trzeba wylozyc. Ok koniec wywodow nie na temat

Jezdzilem S60 2.4 i powiem Ci ze wygoda i miejsce jest na najwyzszym poziomie (oczywiscie mowimy o klasie średniej-wyższej), kultura pracy silnika jest zadowalajaca. Niestety ciężko trafić na manuala, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to tylko brać Spalanie nie wiem jakie bo to nie moje auto a włąściciel tego samochodu to wg. mnie kiciarz więc przemilczę bo nie chcę Cie w bład wprowadzać. Klamoty do auta są drogie ale nie żyjmy komuną. Komuniści jak idą kupować auto to z założenia zastanawiają sie jakie auto będzie tanie w naprawie i tak jeżdzą Fiatami i oplami do konca życia :D
Volvo to synonim luksusu, niezawodnosci i co najważniejsze bezpieczenstwa. POLECAM


FRAGMENT ARTYKUŁU ZE ZNANEGO PORTALU MOTORYZACYJNEGO

"W dzisiejszych czasach niezwykle długo produkowane Volvo S60 w swojej karierze zostało laureatem licznych nagród i plebiscytów. Auto docenione zostało np. w Estonii czy USA. W rodzimej Szwecji otrzymało w roku 2001 Utmärkt Svensk Form, czyli nagrodę za najlepszy szwedzki design. We Włoszech również auto się spodobało, o czym świadczy nagroda L'Automobile piu Bella del Mondo przyznana w roku 2000, czyli najpiękniejszy samochód świata, co od Włochów jest wyjątkowym wyróżnieniem."

V70 nie polecam ze względu na wygląd a nie kłammy się nie jest on atrakcyjny ;]

__________________
wujekkuna jest offline  
Użytk. którzy podziękowali wujekkuna za ten post: