4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opis HOMEMASTERING by Man'Dee
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-01-2010, 11:59   #13
Man'dee
..:: Klubowicz ::..
  
 
Man'dee's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2008
Miasto: HOUSE STAGE
Postów: 582
Tematów: 65
Podziękowań: 699
THX'ów: 1 621
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 16 (+)
Man'dee 16
Odp: [30.01.10] HOMEMASTERING by Man'Dee

Cytat:
Napisał Mc Gnojek Zobacz post
Ok Man'Dee troche sam pomyliłem mix z masterem;pp bo faktycznie jak sobie dobrze ustawie sample to master juz bedzie "przyzwoity". a co do tego ze podałes takie cyfry tylko dlla wytłumaczenia to szczerze nie wiem bo nie sprawdzałem takich ustawien, ale sadzac po tym co napisałes nie jeden LAIK, jak to ująłes w pierwszy poscie, bedzie probował ustawiac tak samo jak Ty napisałes;pp

Chociaz szczerze powiedziawszy jestem zwolennikiem tego ze na sumie zostaje sama equalizacja bez kompresorów i limiterów aczkolwiek nie omieszkam sprobowac Twojego sposobu
To wytlumacze Ci jeszcze jedna rzecz) .. rozumiem zdanie o niestosowaniu kompresji .. ale jesli uzywasz equalizacji na masterze to powinienes uzyc LIMITERA .... a tutaj CI juz tlumacze dlaczego ..
Jesli masz tak dobrze zgrany mix ze wartosc szczytowa nagrania nie przekracza -0.30 db to co sie stanie po nalozeniu EQUALIZERA i podbiciu chociazby samej gory ponad 0.30 db .. ... <---- "PRZESTER" ... i od tego masz moj drogi limiter.. oczywiscie mozesz mi powiedziec ze nie podbijasz.. a obnizasz wszystko .. wtedy glosnosc Twojego nagrania bedzie dawala duzo do zyczenia ) .. po to wlasnie jest LIMITER
__________________
Man'dee jest offline   Reply With Quote
Man'dee dostał 3 podziękowań za ten post.