4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jak pić wódkę i piwo
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-01-2010, 22:45   #21
big teep
Music Producer
  
 
big teep's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jan 2007
Miasto: Gostynin k/ Płocka
Postów: 4 488
Tematów: 663
Podziękowań: 2 243
THX'ów: 4 794
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 40
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 105 (+)
big teep 105big teep 105
Odwiedź profil big teep na MySpace Odwiedź profil big teep na Facebook Odwiedź profil big teep na Youtube Odwiedź profil big teep na Soundcloud.com
Odp: Jak pić wódkę i piwo

e pierdzielenie o szopenie
fajki? fajeczke 3ba zajarać przy wypici i..
jeżeli ktoś nałogowo pali to jaka bomba jest po fajce?żartujesz chyba ziomek..
jeżeli faktycznie ktoś nie pali nałogowo albo pali mało i zapali przy wypiciu faktycznie go trzaśnie moment... wiem sam jak na początku miałem.. aczkolwiek rzucam palenie od wtorku ;d (tzn starać się będę) ;d
chleb?e tam... najlepiej tak jak ktoś wyżej pisał, najlepiej ciepłe danie, ewentualnie, ogóreczki, papryczka, grzybki, i takie tam chyba, że ktoś na spontanie pije okazyjnie np flaszeczke/i to jak nie ma czym przegryść to lipa troszke, ale broń boże do wódki chipsów; / ale np ja do piwa lubie sobie czipsami przegryść to zależy jak leży ;d
hmm jeszcze jedno nie zawsze jest taki dzień że możesz wypić litra to też dużo zależy od dnia raz możesz dużo wypić raz dużo mniej .. poprostu.. chyba że faktycznie ktoś pije non stopem to nie dziwić mu się, że może dużo wypić i jeszcze jedno jak cię zbiera już na wymioty to najlepiej wymiotować .. po wymiotowaniu odrazu człowiek się staje jak nowo narodzony.. nie raz tak się miało pozdro ;D
__________________
big teep jest offline   Reply With Quote
big teep dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents