4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] Iguana (Brzozowa)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] Iguana (Brzozowa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2009, 17:04   #9
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 404
Tematów: 526
Podziękowań: 3 648
THX'ów: 2 690
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: [8.05.09]Mr Bronkz @ IGUANA CLUB [16.05.09]

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
kiedyś się nim jarałem .
co do setów , nie podoba mi się jak gra (wiem , bo bylem na imprezie jak grał).
Pamiętam przedpremiere Max Farenthide - Get Down (Mr.Bronkz Remix) która w internecie ukazala się po 6-7 miesiącach . Pamiętam jak ją ostro trzymałem , pamiętam jaki ten utwor był zaje.bisty !! Aż wspomnienia wracają . Naprawdę to jego najlepszy remix a zarazem jeden w lepszych utworów jakie w życiu słyszałem . Mam do niego ogromny sentyment i daże go wielką miłoscia . Mimo iż na te czasy taki utwór już jest banalny...
Tak czy siak . Słyszałem wiele złego o Iguanie więc zapewne nigdy tam nie wpadne . Może kiedys ; P
Kolego a co złego słyszałeś o IGU.
Wszelkie nie jasności mogę tobie wyjasnić jako aktualny klubowicz tam, więc powiem tobie teraz bardzo dużo sie zmieniło począwszy od zmian w wyglądzie poprzez administracje całą obsługę naprawdę to już jest inna IGUANA a nie tak jak kiedyś zwana "PIGUANA"

PS. Taki Topic już załozyłem znacznie wcześniej

Tak Aktualnie Kamil idzie bardziej w studio wiec zawiesił występowania w klubach ale dla kolegów jednak zrobił wyjątek
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote