4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Terminal (Szubin)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Terminal (Szubin)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2008, 19:40   #1
mister_deejay
..:: Adept ::..
  
 
mister_deejay's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Sep 2008
Miasto: xx
Wiek: 35
Postów: 28
Tematów: 6
Podziękowań: 11
THX'ów: 13
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
mister_deejay 2
Terminal (Szubin)


Terminal
Szubin

Opis klubu :
Witam.
Chciałbym opisać ten klub ponieważ byłem na jego otwarciu Opisze tutaj co mi się podobało a czego zabrakło tak aby dać obiektywny obraz klubu...
A więc wyjeżdżając ze Żnina-miasta oddalonego o około 20 km można było obserwować światła na niebie idące z kierunku Szubina, wjeżdżając do miasta
przekonałem się że owe światła pochodzą z klubu, który mieści się na charyzmatycznej górce i dlatego doskonale widać cały, budynek.
Wjeżdżam na ogromny, bezpłatny parking, który i tak był zapełniony po brzegi. Wjazd bardzo ładny. Po obu stronach latarnie uliczne, kostka brukowa...i pełno ludzi. Jednak jest to zrozumiałe ze względu na otwarcie.
Stoję w ogromnej kolejce do klubu, patrząc na ogromne okna widać przepiękny wystrój klubu, wszędzie neony i gra świateł doprowadzona do perfekcji. Kolejka idzie dość szybko. Przy wejściu nikt nikogo o dowód nie pytał...hehe...i jestem w środku. Wszystko nowe, może dlatego tak zadbane, w każdym razie wystrój korytarzy nie był ominięty i wyglądały fantastycznie. gdzie nie spojrzeć-bary, bardzo dobrze wyposażone jednak jin z tonikiem smakował jak sam tonik Wchodzę na salę electro, dźwięk bardzo wyraźny, światła współgrając dały świetny popis, jednak brakowało laserów, do których wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni Chcę mi się siusiu, szybko znalazłem ubikację i jeden fakt mnie zszokował, ubikacja płatna 1 zł o ile pamiętam, szok dosłownie. Wchodzę do ubikacji a tam, świeżość, którą zapewniał sprawny system wentylacji (nie mówcie że to błache wielkie lustro nad kilkoma umywalkami a nad lustrem...trzy plazmy pokazujące jeden teledysk, pięknie;] widać że jestem w porządnym klubie. Sala dance trochę przeludniona dlatego nie bawiłem tam się długo, z reszta zaraz nad głową sufit, to mi się nie podobało, ale oświetlenie i muzyka może przyciągać w takim stopniu że teraz w piątek wybieram się tam;]
O trzeciej sali lepiej nie mówić...miała może z 10 na 10 metrów...
Bardzo podobała mi się możliwość wyjścia na zewnątrz, przy wejściu dostałem bilet i pieczątkę ultra, której lepiej nie zmywać i która uprawniała mnie do wchodzenia i wychodzenia ile mi się podoba..
Ochrona wyglądała na przyjaźnie nastawioną. Parę osób mając problemy spotkała się z miłą pomocą ze strony owych karków

Informacje kontaktowe/lokalizacja :

Szubin

----------
Jak oceniasz poziom danego klubu/dyskoteki ? Zagłosuj w ankiecie i wyraź swoją opinię!

Last edited by > Shadow <; 07-02-2011 at 14:36.
mister_deejay jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents