4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-09-2008, 19:37   #30
ViluC36
..:: Klubowicz ::..
  
 
ViluC36's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Apr 2007
Miasto: warszawa
Wiek: 32
Postów: 560
Tematów: 46
Podziękowań: 160
THX'ów: 269
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ViluC36 6
Odp: [29.07.08] Co sądzicie o BMW ?

Wypowiedzi niektórych ludzi są poprostu poniżej krytyki i będe na tyle kulturalny że nie skomentuje ich na tym samym poziomie.BMW to najczystsza niemiecka technika mówcie co chcecie ale pokażcie mi Audi VW Porshe czy Mercedesa z przełomu lat 70-80 którego inżynierowie z silnika 1,6 wycisneli ponad 900koni BMW zrobiło to i odnieśli ogromny sukces w formule turbo.Kolejna sprawa miałem okazje jeździc M5 e39 i M3 e46 jako pasażer i wszyscy Ci krytycy gdyby mieli okazje sie przejechac tymi jak to mówią szrotami to jestem pewien że nafajdaliby w nachy i z uśmiechem na twarzy prosili o jeszcze jedną rundke...Silniki na łańcuszku w BMW (o ile sie nie myle montowane dopiero w e36 ale nie jestem pewien) są praktycznie wieczne przy odpowiedniej eksploatacji.NA koniec powiem że więcej karków dresów czy innych wyrzutków widze w przerdzewiałych golfach (i bynajmniej nie są to fury z nurtu rost style...) niż e30 czy e36.Dla mnie BMW do końca pozostanie marką która będzie jedyna w swoim rodzaju ja szanuje wasze zdanie więc i wy uszanujcie moje peace.
__________________
ViluC36 jest offline   Reply With Quote