4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Warmińsko-Mazurskie Omen (Płośnica)
Wątek: Warmińsko-Mazurskie Omen (Płośnica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-08-2008, 13:27   #12
Jazdowicz
Banned
  
 
Dołączył/a: 22 Nov 2006
Miasto: Eko
Postów: 355
Tematów: 5
Podziękowań: 368
THX'ów: 242
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Jazdowicz 3
Odp: [30.07.07] Club Omen (Płośnica)

Cytat:
Napisał bartek8517 Zobacz post
Klub jak każdy ma swój urok, jedno co moge powiedzieć to w żadnym klubie w Polsce tak ostro nie jadą. Kto nie był to niech wypatruje Hazela, wtedy zobaczycie co to znaczy rozpusta w Omenie!
OOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGG

najbardziej wixiarskie disco w CALEJ POLSCE zobaczcie galerie, nie do opisania!!

a to na jednym forum znalazlem (kawalek wypowiedzi) "Ludzie-Tutaj bede sie musial rozpisac. Na poczatku uderzylo mnie zatrzesienie gwizdkow i rekawiczek. Po pewnym czasie pojawil sie usmiech na twarzy. Co tam ludziska wyprawiaja to ja tego nigdy nie przezylem. Bylem w wielu klubach i wszystko to co widzialem dotej pory to podrobka wiksy. Wiksa jest w Omenie i nigdzie wiecej!!Jak zawsze mnie w****ialy gwizki tak wczoraj mi wcale nie przeszkadzaly. Zawsze gwizdane do taktu a nie jak to czasmi bywa kolesie sobie gwizdza cos innego a leci cos innego. Naprawde poszluchac muzy i zgranych z tym okolo 1000 gwizdkow...fajne przezycie. Zaraz mnie wysmiejecie durcio=wiksiarz, tak nie jest ale naprawde wczoraj co przezylem to mi dlugo w pamieci pozostanie. Kazdy naciapany"

elvis i WIXA ZYJĄ

nawet wiersz o tym dicho napisali!
jadą, jadą świry
i śmierdzą im giry
rękawiczki białe
trochę śmierdzą kałem
chamy i wieśniary
popuchnięte wary
c***nia i grzybica
omen klub, płośnica

Last edited by Jazdowicz; 20-08-2008 at 13:39.
Jazdowicz jest offline   Reply With Quote