4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-08-2008, 21:07   #23
Filemon
..:: true Member ::..
  
 
Filemon's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Nov 2007
Miasto: Siedlce
Wiek: 34
Postów: 267
Tematów: 16
Podziękowań: 167
THX'ów: 83
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 15 (+)
Filemon 15
Odwiedź profil Filemon na Facebook
Odp: [29.07.08] Co sądzicie o BMW ?

w polsce bmw wyrobilo sobie opinie bardzo negatywna, zwroccie uwage nawet w filmach, ciemnce Be eM, i zawsze dresy z nich wysiadaja, cuz nowsze roczniki owszem, ale te sprzed 10 lat to w polsce wraki, a fanow tych samochodow ktorzy dbaja o te samochody jest malo, wiecej jezdzi dlatego ze to bmw ma tylny naped i znaczek na ktory "leca" dupy ta ostania uwage to prosze wziac z przymruzeniem oka i odrobina usmiechu na ustach

Cytat:
Napisał DJ BARTUS Zobacz post
bmw sporo pali... wiesniaki sciagneli 7 4.2 w benzynie i w gazie... smiesza mnie tacy ludzie ze wsi posiciagaja ogromne silniki i gaz zakladaja.. najbardziej mi sie podoba e46 2.3 w benzynce albo 3.0. w dieslu. i zamierzam sie do kupna 330 w coupe e46
nie wiem jaki uraz z dziecinstwa masz chlopcze do gazu
nie podam tutaj przykladu wziazanego z bmw, ale z tym czym mam "w domu" jeepk grand cherokee 5,2 v8, przy tym samochodzie zmienil bys swoja decyzje ^^, a tak pozatym w polsce sa zloza gazu wiec korzystajmy z tego co nasze :D
a piszac o "wiesniakach" nie wiem co soba reprezentujesz, mieszkalem w miescie, pozniej na wsi, teraz znowu w miescie i nie odczuwam roznicy co do sasiadow, co wiecej ludzie "z miasta" potrafia okazac sie bardziej hamscy niz Ci spoza jego obrebu
__________________
Filemon jest offline   Reply With Quote