4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-08-2008, 18:03   #21
Robertzdw
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Robertzdw's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Nov 2006
Miasto: Zduńska Wola
Wiek: 40
Postów: 213
Tematów: 27
Podziękowań: 317
THX'ów: 100
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 10 (+)
Robertzdw 10
Odp: [29.07.08] Co sądzicie o BMW ?

Jak czytam nie które wypowiedzi to smiac mi sie chce co że niby bmw to dla karków czy ze wieśniackie auto ja powiem tyle jestem fanem tej marki sam posiadam Bmw e - 36 coupe 328 i nie jestem karkiem po prostu uwielbiam to auto powiem wiecej to moja pasja moze niektorzy dla szpanu tym jezdza ale to juz ich sprawa a to ze kupuje ktos 20 letnie bmw co z tego wlasnie te starsze modele np e - 30 to klasyki czy e - 32 klasa sama w sobie.Zawsze beda sie dzielic ludzie na tych którzy dla szpanu tym jezdza i na tych ktorzy te auta kochaja i wkladaja serce w to auto należą do róznych klubów zrzeszających fanów tej marki i świetnie sie bawia na róznych zlotach jak jedna wielka rodzina.Ten stereotyp ze BMW to auto dla karków i ze wieśniackie auto pewnie nie zniknie ale ale niech mówią co chcą bo dla niektórych to auto to pasja i miłość a dla niektórych wieśniackie auto i tak juz bedzie.Pozdrawiam wszystkich miłosników tej marki
Robertzdw jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents