4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-08-2008, 00:09   #18
grzechu06
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
grzechu06's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jun 2008
Miasto: Wólka CITY
Wiek: 31
Postów: 306
Tematów: 15
Podziękowań: 182
THX'ów: 72
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 11 (+)
grzechu06 11
Odp: [29.07.08] Co sądzicie o BMW ?

OOOOO przepraszam. U mnie w garażu stoją 525i z 1995r i 530d z 2003r. Nie uważam że starymi BM-kami wożą sie wieśniacy. Wy po prostu zazdrościcie bo sami jeździcie jakimś lipnym gównem z chin. Wiele osób uważa że e-34 to najlepsza wersja 5-ątki jaka kiedykolwiek wyszła. BMW to samochód z klasą. My tą starszą oddaliśmy do lakierowania i w czarnej perle wygląda przepięknie. Poza tym dużą rolę gra bezpieczeństwo. Podam prosty przykład. Nie opodal mnie był niedawno wypadek. dwóch gości w e-34 wypadło z drogi i zaliczyło dachowanko. Okazało się że bagażnik załadowany był wódką, którą zawozili na odbywające sie następnego dnia wesele. Z zewnątrz samochód wyglądał jakby po nim walec przejechał ale pasażerom zupełnie nic sie nie stało a co najdziwniejsze nawet jedna butelka sie nie stłukła:D:D gdy to zobaczyłem po prostu własnym oczom nie mogłem uwierzyć. A że młodzież wozi sie starszymi bmkami. Po prostu jak ktoś wyżej napisał jest to najtańszy samochód z napędem na tył i sporym zapasam mocy do wykorzystania. Po co facet ma inwestować w tuning silnika jeśli za 12tys kupi e-36 z 97 roku z 2,5 litrowym benzynowym silnikiem rozwijającym 192 konie (w niektórych wersjach niewiele ponad 170). Więc to lipnie wygląda jak na temat tych samochodów wyrażają sie ludzie których styczność z nimi ogranicza sie do podziwiania jak BMW odjeżdża im spod świateł na skrzyżowaniu.
__________________

Last edited by grzechu06; 03-08-2008 at 00:16.
grzechu06 jest offline   Reply With Quote