4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Wątek: Dyskusja Co sądzicie o BMW ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-07-2008, 20:03   #9
Michael Try
TRANCE DJ
  
 
Michael Try's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Oct 2007
Miasto: JONKOWO
Postów: 1 599
Tematów: 133
Podziękowań: 2 228
THX'ów: 837
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 30 (+)
Michael Try 30
Odp: [29.07.08] Co sądzicie o BMW ?

Gówno wiecie Gówno widzieliście i tyle BMW to klasa sama w sobie komfort pozatym elastyczność hamulce napend na tył i te przyczepnosć masakra poprostu znakomite systemy audio i nietylko ja osobiście polecam 320d 150 km bez turbiny samochodzik mega i niejest to auto dla szpanerów buraków i nietylko to dla mnie chore co piszecie naprawde bo co ktoś ma BMW a nie golfa to juz jest szpanerem poprostu coraz więcej ludzi satać na bardzo dobre niemieckie samochody bo kiedyś pruszków jeździł takimi autami albo jacyś łysole któzy z BMW niemają nic wspulnego bzdura pozatym tak jeśli chodzi o koszty to ubezpieczenie niestety powyżej 2000 oleje i filterki jeśli sam to zrobisz to taniocha no i w slinik niec iwęcej nie wkładasz potem pozostaje kwestia ogumienia jak dobrze jeździsz i szanujesz auto to 3 sezony 18 albo 17 ci słuzą cena jednej oponki to odpowiednio 400 i 500 zł za sztukę więc no jak kto woli BMW to dla mnie jeden z najlepszych samochodów poprostu klasa sama w sobie
A te teksty o bandziorach i burakach z wioski schowajcie sobie w kieszeń bo to niedosyć że jest przesada to i obraza dla właścicieli

Jeszcze kolega napisał że spalanie duże to kompletna nieprawda w diselku na trasie 5 utrzymamy jadac 140 150 na godzine a w mieście to tak 6.5 - 7
naprawde To auta ekonomiczne a co do touningu tto własnie tak jak tutaj napisaliśvcie ze smakiem mi wystarczy dobre audio i szerokie obręcze wielkości 17-18 cali aby auto znakomicie się trzymało drogi
__________________

Last edited by Michael Try; 29-07-2008 at 20:07.
Michael Try jest offline   Reply With Quote
Michael Try dostał 7 podziękowań za ten post.