4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Haard House > Jumpstyle
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-05-2008, 21:46   #20
Szato Szatewicz
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Haard House > Jumpstyle

Cytat:
Napisał doom.slaw Zobacz post
Od Hardcore "Techno" ... to to nie pochodzi..że kick jest wyostrzony to nie znaczy, że to pochodna Hardcore'u. Hardstyle też ma kick wyostrzony i niby jest mocny (nie dla mnie), a nie pochodzi on od Hardcore'u, jednak od Hard Trance'u, wystarczy posłuchać HT z 2000-2002 roku, wykonawcy HS robili Hard Trance, potem to wyostrzyli bardziej, zmienili i tak powstał HS. Jako że jestem wielkim fanem Hardcore'u, Gabberu i każdego podgatunku nie powiem, że Hardstyle ani Jumpstyle pochodzi od HC, HC to co innego zupełnie. A co do forum techno.pl to już od dawna nie ma podziału na gatunki. Na głównej stronie techno.pl jest jako taki podział muzyki, i niby czemu tam np. nie ma Hardstyle albo Jumpstyle ? Bo HS to taki wyostrzony Trance i nie byłoby sensu pisać na jego temat, Jumpstyle także jest takim wyostrzeniem, i napewno nie pochodzi od Gabberu, nie te tempo, nie ta muzyka, wystarczy posłuchać utworów Hardcore, to jest zupełnie co innego.
I nawet to ze Jumpstyle jest grany razem z Hardstyle na różnych eventach czy setach nic nie znaczy..poprostu dobrze się zgrywają razem, tak samo jest z House i Trance, Drum & Bass i Hardcore.

PS. I dobrze też znam Hard House, często w setach bywał mieszany z Hard Trance
Czyli Jeff Mills nie mial racji....Jumpstyle podchodzi od hard houseHardstyle pochodzi od Hard trancu ??!Jak wytlumaczysz to ze hardstyle to gatunek wczesniejszy niz hard trance?Bo sam trance powstal pozno ,i to mlody gatunek a co dopiero jego pozniejsze inne odlamy... z mojej strony koniec tematu.niech wam bedzie ,ze hardstyle - hard trance ,a jumpstyle -hard house...
A techno.pl to teraz co innego niz kiedys ,gdyz kiedys byly inne czasy... teraz jest zwyklym forum.Wiec zaloz tam temat i sie zapytaj odpowiednich osob...


Warn: (0%)
 
Reply With Quote