4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Haard House > Jumpstyle
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2008, 01:31   #18
Mapet
..:: Klubowicz ::..
  
 
Mapet's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Aug 2006
Miasto: Toruń/Strzegowo
Wiek: 36
Postów: 650
Tematów: 36
Podziękowań: 36
THX'ów: 105
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 19 (+)
Mapet 19
Odp: Haard House > Jumpstyle

Cytat:
Napisał doom.slaw Zobacz post
To źle..bo trzeba wiedzieć troche o muzyce, którą się lubi, której się słucha, jeśli się jest jej fanem..tak to jest z całym Commercial Trance, Hands Up i ogólnie Trance, House, wszyscy tylko słuchają "co fajne", i nawet nie wiedzą czego słuchają i określają to wszystko jako "Techno"... Trzeba coś wiedzieć co się słucha, skąd się bierze

Ja napisałem że mnie obchodzi czego słucham, a wogóle mnie nie interesuje historia muzyki.
Np.
To że oglądam filmy nie znaczy że mam wiedzieć od kogo to się wszystko zaczeło. Jak oglądam film to wiem czy to komedia czy kryminał. Jak słucham muzyki to też wiem czy to trance czy house. itd.


Większość z was się tak wymądrza na temat historii muzyki tylko jestem ciekawy czy też na lekcji historii (Polski) jesteście/byliście tak samo mądrzy?



A to że ludzi nazywają wszystko co ma związek z muzyką clubową technem to już inna sprawa. Tak się przyjeło.
Czesto tak się zdarza że jak komuś tlumaczysz czego słuchasz to w końcu musisz powiedzieć że techno bo jak mówisz trance czy coś innego to odbiorca nie kuma o co chodzi.
Ale nie tylko my jesteśmy poszkodowani. Np do "Rocka" wrzucane są utwory metalowe, regge jazz, blues itd.

to tyle na ten tamat
__________________
Mapet jest offline   Reply With Quote