4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Trance > Hands Up
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-04-2008, 14:29   #8
Szato Szatewicz
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Trance > Hands Up

Cytat:
Napisał Equalizer Zobacz post
myślę że najwyższa pora napisać (a raczej przekkopiować info) o Hands up'ie :D


Popularność
Hands Up! jest podgatunkiem bardzo popularnym w krajach zachodnich takich jak Niemcy, Holandia, Francja czy Anglia. Muzyka ta najczęściej grana jest przez największych DJ'i całego świata na corocznych eventach, również organizowanych w wakacje. W Polsce jest już mało popularna ze względu na fakt, iż przez dłuższy okres była częścią wiksy.
Powiedz mi przez jakich najwiekszych dj swiata jest grana taka muzyka?Chyba doslownie najwiekszych ,bo moze niektorzy z wykonawcow handsup maja ponad 2 metry wzrostu.Druga sprawa ,jakie to coroczne eventy?Bo jakos nie kojarze aby na Mayday ,Love Parade ,Nature One ,Sensation Black i White ,Sunrise i innych byla ta wiksa i komercja.
To jest gatunek muzyczny ,ktory malo co sie zmienia[Euro Edance -> Euro Trance ->Handsup/Commercial Trance] a nadal sluzy glownie do tego samego czyli zbijania kasy...



Cytat:
Napisał Rafael L Zobacz post
opis tego jest bardzo slaby, mizerny... i wogole artysci nie sa hands upowi!!!
co za pajac to pisal ?

Cascada hahah , przeciez projekt cascada to dance / harddance
Scooter haha kiedys happy hardcore, teraz
Tune Up! lol tez nie hands up....
Rocco dancecore
Klubbingman dancecore / commercial trance
Groove Coverage - dance
The Hitmen - commercial trrance
Basslovers United mozliwe ze hands up , mam tylko ich dwie nuty
Rob Mayth... HANDS UP / dancecore / harddance


jesliby chciec, moznabyt znalezc NIEZBITYCH producentow hands up...
co do podanych tych polskich....


Wysmiewasz sie z innych ,a powiedz mi co to jest dancecore?Dancecore to nazwa plyty Rocco ,natomiast Ty myslisz ze to gatunek.Pogratulowac wiedzy Ci trzeba....
I zaden opis nie poprawi tego gatunku ,gdyz z tego sie wyrasta i ewoluuje dalej...Podobnie jak z czytaniem ksiazek ,kiedys czytalo sie dosc prosta literature ,aktualnie zupelnie inna...

Last edited by Szato Szatewicz; 17-04-2008 at 14:38.


Warn: (0%)
 
Reply With Quote