4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Humor Najlepszy Znany Wam Kawał
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-02-2008, 20:39   #17
Karolinho
..:: Elite VIP ::..
  
 
Karolinho's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Oct 2007
Miasto: Suwałki
Postów: 6 703
Tematów: 406
Podziękowań: 346
THX'ów: 12 581
Imię: Santon
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 195 (+)
Karolinho 195Karolinho 195
Odwiedź profil Karolinho na Youtube Odwiedź profil Karolinho na Last.fm
Odp: [24.02.08] Najlepszy Znany Wam Kawał

Przychodzi facet do restauracji i siada przy stoliku:
-poproszę zupe pomidorową i dwie kromki chleba.
Facet zamówił, zjadł i woła kelnera:
-ile płacę?
Kelner mu na to:
-dzisiejsze danie na koszt firmy.
Facet wyszedł, sie ucieszył, że zjadł za darmo. Następnego dnia ten sam facet wchodzi do tej samej restauracji, siada i zamawia u tego samego kelnera:
-poproszę schabowego, ziemniaczki i jakąś surówkę oraz lampkę wina.
Facet zjadł i woła kelnera:
-ile płacę??
Kelner:
-a dzisiaj na koszt firmy.
Facet wyszedł ponownie ucieszony itp. Nastepnego dnia znowu ten sam facet wchodzi i zamawia kurczaka i szampana. Facet zjadł i sie pyta:
-ile płacę??
-na koszt firmy.
Facet w koncu pyta sie kelnera:
-ale dlaczego wszystko jest na koszt firmy??
A kelner mu na to:
-Panie, widzisz pan tam tą kobietę i tego faceta co z nią siedzi?
-no widzę
-to moja żona i mój szef. On pie*doli moją żonę a ja pie*dolę jego interes.
__________________
Karolinho jest offline   Reply With Quote
Karolinho dostał 146 podziękowań za ten post.
##Miczel##, .::FAQ::., .:Augustine:., 10junior90, 1x2Buła, 4Fun, ak_sniper, Alex Hard, anderss90, angel65, Arthur K., August, BartexT, Bastian South, BBrOS, bigjohnnybig, bolek0330, borowa50, Bricksky, Christoph'86, CINIAS, conrad_owl, Creativ, Crip, Cytrus, Dagax333, dalczos, DaNieLeK17, Dariio, das121, David0505, dawste123, DecibeL KiLLerS, Dejvis, Destroyer, DiscoVision., Dj DB-Man, dJ JoJo, Dj Quiet, DJdamianR, djlukas, Farmi, FeRdUcH1993, filip-1990, Firzen, Flashtune, Fredas, gonzolek1, Gosek, Gregor290, Guess Who?, h33pY, Hoppe, HowToBePro, hubertuss03, HuSaR!, I Am Rock!, Interius, isobuster, J4wOor, Jabłkowa, Jacol, jarecki0313, JayM., JEDREK9016, jls, Jubassek, Just4Trance, Justynka26099, K-MeeLL, karolcio, kermittt86, KonarPPS, kozawpns, Krister DJ, Leandro, longdist, Loort`k, LOzO, madzionga, Major XD, Maka`, maniex114, Mara2000, Massive1988, master-photo, mati9191, Mattheo, MaTTheW23, mauri, Max Dj, maycell, michaelmix88, michal_ag, Nacky, Okti_, OriginalCreativ, Pantothenik, Patrick Dewell, Paul Andrew, Paul Surety, paulinka7533, Peta, PiTeRql, PlasticBoy, pr0krab, Psyhul, raaaar, ramzes234, Rought Cash, ryba17, sebastian617, Shji, Silvestro S., Silvo88, Simon Groove, Skiba!, Smashy, Steve Stifler, STIFLER, stoprocent, Stretch, szefunio15, The Infamous, The Mordest, thesldr, tobik29, ToCka, Trewq, Trzciniak, vac, Vandalism, viva86, WeLoveMusic, WestHill, wishoOtEk, XenocideV, xRobert, xtraxx, Zaw!aS, ZyNeK, _Patryk, _SmoQ_