4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Humor Najlepszy Znany Wam Kawał
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-02-2008, 16:46   #1
das121
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
das121's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Nov 2007
Miasto: POLSKA
Wiek: 45
Postów: 297
Tematów: 119
Podziękowań: 663
THX'ów: 1 518
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
das121 24
Najlepszy Znany Wam Kawał

Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
- Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
- Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę,
dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
- Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.

Idzie trzech gości: biolog, fizyk i matematyk. Przechodzą koło jakiegoś domu, zatrzymują się. Patrzą, a tu do domu wchodzi mężczyzna. Czekają chwilę. Nagle z domu wychodzą dwie osoby.
Odzywa się biolog.
- Pewnie się rozmnożyli.
Odpowiada mu fizyk:
- Nie, to błąd pomiaru.
Matematyk słysząc to zamyślił się. Po chwili zastanowienia odpowiada.
- Najfajniejsze jest to, że jeśli teraz ktoś wejdzie do tego domu, to nie będzie w nim nikogo

Spotyka sie Jas z Malgosia (chodza ze soba) przytulaja sie rozmawaja caluja itp...
W pewnym momencie Jas wklada reke do majtek malosi... Malgosia sie opiera ale Jas osiaga cel...
Robi co trzeba jednak w pewnym monencie zauwazyl ze cos nie gra - w majtkach jest strasznie mokro.. Ale napewno nie z podniecenia.. I mowi do Malgosi:
-Co Malgosiu? Miesiaczka?
A na to Malgosia:
-Nie. Biegunka

Piotruś był już na tyle duży, że można go było samego posłać na plebanię, by dostarczył coś księdzu. Mama tłumaczyła mu, jak ma się zachować:
- Jak tylko ksiądz proboszcz otworzy drzwi, powiedz - Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Po powrocie synka, mama pyta go:
-Zrobiłeś wszystko, co Ci powiedziałam?
- Nie, bo księdza nie było w domu. Otworzyła gospodyni, więc powiedziałem - Zdrowaś Maryjo, łaski pełna.

Piszcie tutaj najlepsze znane wam kawały
__________________
das121 jest offline  
das121 dostał 216 podziękowań za ten post.
##Miczel##, ᵴнᴀᴘоᴠ1996, ..::Postive::.., .::FAQ::., .Cannabi$., .Kajan., 10junior90, 19CiNeK94, 4Fun, 95aDi, Aeroo, agacia66, Agus91x, Airwalker, Aja419, Alex Hard, AlexVanGrad, Allen Waleys, ALoveMusic, anderss90, arczi314, arielo91, arsenal89, August, avant7, baranek130, BartexT, Bastian South, BIT'us, Biturbo, Blessed Boy, bolek0330, borowa50, BREXO, Bricksky, Chris DJ, CINIAS, CL Venti, Cnaack, conrad_owl, Craysega, Creativ, Crip, dad01, Dagax333, dalczos, Dan Slenders, Dariio, David., dawste123, Destroyer, DEVTS, DiscoVision., Dj BartexX, Dj Basto, Dj Quiet, DjHercules, DjOmega, djsams, DjSebuss, DJ_Aro, dj_wojtass, DuDziAs, dziobak798, Eleman, EROLOVSKY, Erti, Expectance, Fazwell, FeRdUcH1993, Firzen, Flanker, Fredas, Fryt4, Gacek69, gebels, Gizmo94, Gosek, Grafit, Gregor290, Groszoo, hardwell2, Harnaś, Hax^^, Hoppe, HowToBePro, Ice_ManN, ines, J4wOor, jacow23, JanCio, JaśnieWaćPan, JEDREK9016, JMK Squadd, Jubassek, Just4Trance, K@milu5, kalesa, Kameleon, kamilol222, katy, kennethcole, kermittt86, Kleju93, Komandzio, Komar 1990, kozawpns, Kretson, Kuba K, Kuba97, Lako754, Lisekk155, LocKy, Longer_7, Loort`k, lordik1992, Lukezz, lusa, madziarqa, madzionga, Major XD, Maka`, Malik77, marian1993, Massive1988, master-photo, Mathew Bassline, mati9191, mauri, Max Dj, maycell, Michael Pine, Microtek, Miki95, milek87, MISTER X, mister122, mlody0700, moleslaw5, Pallazo, Pantothenik, Pater10, Patrick Dewell, patryczek21, Paul Andrew, Paul Surety, paulinka7533, PawełKasi, peres19940, Peta, Piootru$, pr0krab, Projekt 91, Psyhul, Purpleproject, R4V, r4zor, raaaar, Rafifi666, Raise Up!, Remibim, robkomor, Rought Cash, Rozu, ryba17, S.U.H.Y, scig92, sebek88ska, Silvo88, Simon Groove, SISTEMZERO, Size Matters, skrzacik104, slavkovski, Smashy, somebodyy, SounD Wave, South Freak PL, stacher91, Stachula, Steve Stifler, STIFLER, stoprocent, Stretch, SunSet, szefunio15, The Infamous, The Mordest, tomcio, Tomek, Tone Switch, Trewq, TuszynOoO, twister503, Vandalism, Vanil18, wafel10, waldek3, wared, WeLoveMusic, Who Cares?, wielkibarte, Wiktor, wishoOtEk, Wojtek Szczęsny, Wolly1962, Xien, xRobert, xtraxx, ZiooLko^^, ZmieniamKanał, ZyNeK, _Danio2020_, _SmoQ_
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents