4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co to FRAZA? Kiedy wchodzić utworem?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-01-2008, 08:23   #6
Kill3r
BEST IN THE WORLD !

  
 
Kill3r's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Dec 2006
Miasto: Łódź
Wiek: 33
Postów: 11 513
Tematów: 6070
Podziękowań: 11 577
THX'ów: 128 794
Nominated Tematy Tygodnia: 5
Nominacje T.T. : 4 977
Imię: Kuba
Wzmianek w postach: 47
Oznaczeń w tematach: 220
Plusów: 1400 (+)
Kill3r 1400
Kill3r 1400Kill3r 1400Kill3r 1400Kill3r 1400Kill3r 1400Kill3r 1400
Odwiedź profil Kill3r na Facebook Odwiedź profil Kill3r na Mixcloud
Cos ode mnie:
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Cos tam wyszylo, zreszta nie mi to oceniac
Pozdro :D



----------
Edit by Mattheo:

Rada. Ćwicz na Traktorze 3, kliknij dwukrotnie myszką na liczniku BPM (wyłączy się) i ćwicz. Na VDJ się nie nauczysz. Teraz do rzeczy.
Vol.1 (mój styl hehe xD) co do fraz jest jak najbardziej ok, tylko całkowicie stłumiłeś MID, nie wiem po co . Aha i nie dawaj flangera na przejście please... W ogóle efekty, scratche itp narazie odstaw.
Vol.2 PIEKNIE! Nie zauważyłem kiedy było przejście musiałem jeszcze raz się wsłuchać. Jak najbardziej OK.
Vol.3 C-Bool tak robi przejścia. Szybkie przejścia crossem. Jak obierzesz sobie taki styl to nie mam nic przeciwko, ja jednak wole żeby mi np. przez 2 frazy leciał mix. Nie kill'uj zupełnie mida, możesz go skręcić ale nie całkowicie. Pozatym equalizacje trzeba na mixerze ćwiczyć, na VDJ, traktorach itp nie ma tak łatwo bo myszką tak szybko nie dojedziesz tam gdzie trzeba.
Podsumowując. Masz poczucie rytmu tak jak Rafael. Obydwoje wkładacie w to serce. To mi sie podoba. Oby tak dalej. Po paru godzinach już załapaliście o co chodzi i zrozumieliście że mixowanie nie należy do najłatwiejszych... Czekam na kolejne wypociny w nowym poście. Pozdro.


Dzieki za piekny komentarz co do przejsc, musze sie przyznac, ze e-h nigdy nie miksowalem, zrobilem to tak, bo chcialem sprobowac, czy wyjdzie, a co do drugiego urywka to Trance miksuje juz bodajze od 7 miesiecy, wiec mam to dobrze wytrenowane, ale jeszcze raz wielkie dzieki, na pewno skorzystam i przerzuce sie na Traktora.
Pozdro

PS: Niedlugo wrzuce nowe wypociny, tym razem tylko Trance :D
__________________

Last edited by _Cortez_; 24-01-2008 at 15:27.
Kill3r jest online   Reply With Quote
Kill3r dostał 3 podziękowań za ten post.